Elite 3.0

Elite 3.0

Elite 3.0

Challenge. Every day.
Pouhé vteřiny dělí šampiony od těch, co prohrají. Pro tento vítězný náskok jsme vyrobili novou obuv ELITE 3.0.
Za botami Elite 3.0 se skrývá nejlehčí a nejlépe reagující běžecká obuv na světě. Poprvé ve světě závodní běžeckých bot je umožněna cirkulace vzduchu, která dovolí noze zůstat v suchu a zachová silný odraz na maximu. Tyto boty jsou jako první vyrobené bez použití PVC materiálů, které jsou nahrazeny ekologičtějšími řešeními. Boty Elite 3.0 byly vyvinuté v návaznosti na úzkou spolupráci se špičkovými závodníky. A již jsme dostali tu nejlepší odezvu - Stina Nilsson, Linn Svahn, Hans Christer Holund a mnoho dalších už na těchto mnoha cenami ověnčených botách Alpina vyhráli zlaté medaile v mezinárodních závodech.

Mezinárodní komise složená z odborníků v oboru designu předala prestižní ocenění Red Dot Product Design velmi úspěšnému tandemu designerů Alpiny a designovému studiu Miklavc za design inovativní obuvi pro běžecké lyžování Elite 3.0. Ocenění získala celá rodina modelů obuvi pro běžecké lyžování Alpina Elite 3.0, kterou tvoří boty na jízdu volně, klasicky a skiatlon.