Biatlonové mistrovství světa v Anterselvě

únor 25, 2020

Od 12. do 23. února jsme fandili našim sportovcům v jihotyrolské aréně Alto Adige v Anterselvě.

Musíme říct, že týmu #alpinaracingteam se dařilo výborně. Dominik Landertinger z Rakouska získal bronzovou medaili v mužském individuálním závodě. Švýcarský závodník Benjamin Weger zde skončil na pátém místě. Všichni naši biatlonisté závodili v nové obuvi Elite 3.0, kterou Dominik nazval »svým klíčem k úspěchu«.

Monika Hojnisz-Starega z Polska skončila na čtvrtém místě v závodě s masovým startem, 6. v individuálním závodě a 7. ve štafetách.

Miha Dovžan, Rok Tršan a Klemen Bauer ze Slovinska přispěli velkou měrou k úspěšnému tažení slovinské štafety, která v posledním závodě skončila na pátém místě.

S radostí oznamujem, že budeme k vidění také na příštím IBU mistrovství světa, od 11. do 21. února 2021 ve slovinské Pokljuce.